Catering

Na przyjęcia, szkolenia, bankiety

Eleganckie przekąski i gorące dania bankietowe

Oferujemy catering zarówno dla firm, jak również dla klientów indywidualnych. Zajmujemy się organizacją bufetów na spotkania biznesowe i konferencje. Realizujemy także zamówienia na imprezy okolicznościowe – komunie, chrzciny, bankiety czy urodziny. Menu ustalamy indywidualnie z Klientem. 

Jedzenie przygotowujemy ze świeżych składników najwyższej jakości. Warzywa, owoce, nabiał oraz mięso i wędliny pochodzą od lokalnych producentów. Wszystkie wypieki i pieczywo są naszej produkcji.

Catering kanapkowy

Proponujemy szeroką ofertę wyszukanych przekąsek; zarówno słonych – kanapki koktajlowe, koreczki, wytrawne babeczki, jak i eleganckich słodkości na jeden kęs. Oferujemy wygodną formę zamawiania na sztuki, dzięki czemu zamówią Państwo dokładnie tyle, ile potrzebują. 

Catering okolicznościowy

Jubileusze, urodziny, komunie, chrzciny – rodzinne imprezy powinny na długo zapadać w pamięć, nie tylko dzięki wspaniałej atmosferze, ale także pysznym potrawom. Menu ustalamy indywidualnie i zgodnie z życzeniem Klienta możemy przygotować potrawy kuchni polskiej i zagranicznej.

Oferta

Menu i ceny ustalamy indywidualnie przy zamówieniu

Zamów catering

Zachęcamy do złożenia zamówienia przez formularz obok lub telefonicznie.

 

*Szanujemy Twoje dane – przeczytaj naszą politykę prywatności

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę POLER Wojciech Dubiel pod adresem ul. Pilotów 2c/19, 31-462 Kraków; NIP: 6821527154. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie. Dane osobowe nie będą udostępniane stronom trzecim oraz nie podlegają profilowaniu tj. automatycznemu podejmowaniu decyzji. Wiem, że mam możliwość dostępu do swoich danych poprzez adres: biuro@gotowalnia.pl, w celu ich sprostowania i usunięcia, żądania ograniczenia ich przetwarzania oraz wycofania udzielonej zgody w każdym momencie, przy czym, cofnięcie uprzednio wyrażonej zgody nie wpłynie na legalność przetwarzania przed jej wycofaniem.

Wiadomość z formularza

11 + 7 =

Zamówienia

883 505 566
606 668 558

Kontakt

biuro@gotowalnia.pl

Restauracja

ul. Ujastek 5B
31-752 Kraków