Szanowni Państwo!

Prosimy o wypełnienie poniższej ankiety żywieniowej*. Wypełnienie ankiety, nie tylko pozwoli nam na dostarczanie bezpiecznych posiłków dzieciom ze specjalnymi wymaganiami żywieniowymi, ale także pomoże naszemu dietetykowi przygotowywać smaczne i urozmaicone menu dla Państwa szkoły.

* Jeśli nie poinformują nas Państwo w ankiecie żywieniowej o wszystkich produktach pokarmowych, na które dziecko ma alergię/nietolerancję lub jeśli jest na diecie specjalnej, Gotowalnia Catering nie ponosi odpowiedzialności za złe samopoczucie, pogorszenie stanu zdrowia, w tym wstrząs anafilaktyczny w wyniku spożycia posiłku z niedozwolonymi produktami.

Wiadomość z formularza

13 + 11 =

Ważna informacja ws. cen posiłków

 

Szanowni Państwo, 

 

z dniem 1 stycznia 2024 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Ministra Klimatu i Środowiska z dnia 7 grudnia 2023 r "w sprawie stawek opłat za produkty jednorazowe z tworzyw sztucznych będące opakowaniami" (tekst w załączeniu), które obliguje nas do pobierania opłaty produktowej w stawce 0,25 zł za każde opakowanie jednorazowe, plastikowe wprowadzone do obrotu. W związku z powyższym jesteśmy zmuszeni do podwyższenia ceny posiłków o wyżej wymienioną kwotę. Opłata ta zostanie powiększona o podatek VAT w stawce 8%, ponieważ nasza firma jest płatnikiem VAT i zostanie w całości odprowadzona do odpowiednich instytucji.

 

Pozdrawiamy,
Zespół Gotowalni

You have Successfully Subscribed!